25.2.2018

Zahušťovač vlasů TOPPIK

Vypadávání vlasů a prosvítající pokožka trápí čím dám tím větší část populace. K tomuto stavu přispívá hned několik faktorů, které vždy nemáme možnost ovlivnit. Můžete si samozřejmě pořídit paruku, nebo utratit tisíce za transplantaci vlasových štěpů. Možná ale nevíte, že existuje snadnější a lacinější řešení – tím je zahušťovač vlasů TOPPIK!

Přirozeně husté vlasy za všech okolností

Mikrovlákna přípravku TOPPIK jsou nabitá statickou elektřinou a obsahují přírodní keratin, látku, z níž je tvořen lidský vlas. Právě tyto skutečnosti přispívají k dosažení maximálně přirozeného efektu. Po aplikaci zahušťovače se Vaše tenké a řídké vlasy během několika málo minut mění na hustě a plně vyhlížející kštici. Preparát odolává nepříznivým podmínkám počasí, spolehlivě drží ve větru i dešti. Kvalitní mikrovlákna nepouštějí barvu, proto není překážkou ani případný pot.

Snadné řešení pro muže i ženy

TOPPIC lze používat spolu s ostatními produkty, na něž jste zvyklí. V případě potřeby jej snadno odstraníte šampónem a kdykoli znovu nanesete. Protože řídká hustota vlasů trápí obě pohlaví, je zahušťovač vhodný pro muže i ženy, a to ve všech stádiích vypadávání vlasů. Účel splní i na místech s jemným a již bezbarvým vlasovým porostem. Mezi mikrovlákny a Vašimi vlasy se nevytváří viditelný přechod, přípravek je tak k nerozeznání i z krátké vzdálenosti.

Ihned poté, co si osvojíte nanášení TOPPIKu, můžete očekávat skvělé výsledky. Použití je rychlé a následná tloušťka vlasů vydrží až do chvíle nejbližšího mytí šamponem. Nepotřebujete žádné další výrobky, speciální gely, nebo jinou kosmetiku. Také svůj maskovací klobouk klidně darujte přátelům. Obsah jednoho balení vydrží asi měsíc, prosvítající pokožku a řídké vlasy po tu dobu nezaznamenáte. Poznejte sílu a přirozenost přípravku TOPPIK sami na sobě, budete nadšení!Zpět na výpis článků