1.3.2018

Už žádné lepidlo na řasách!

Nebaví vás malovat si řasy každý den? Trápí vás řídké a krátké řasy? Nevyhovují vám nalepovací řasy? Vyzkoušejte tuhle novinku!

Během posledních šesti let mi řasy neuvěřitelně prořídly. Nejdřív jsem nechápala, čím to je, ale pak jsem se poradila s kosmetičkou. Řekla mi: Čemu se divíš, když na ně každý den dáváš tuhle chemii?

Do té doby mě nikdy nenapadlo podívat se na složení běžné řasenky. Byla jsem v šoku. Řasenka obsahovala látky jako parafín, propanol a spoustu dalších chemických sloučenin. Řasy se pod nánosem těchto látek doslova dusí, což vede k jejich vypadávání.

Jenže co s tím? Byl to začarovaný kruh. Čím víc mi řasy řídly, tím víc jsem musela používat řasenku! Pak jsem ale viděla tohle video!

Už žádné nalepovací řasy!! 
>>> Klikněte zde <<<


Zkusila jsem sáhnout po nalepovacích řasách, jenže na to prostě nemám trpělivost. Vždycky jsem skončila celá ulepená a výsledek nebyl nic moc. A na pravidelné chození na kosmetiku? Na to nemám čas ani peníze! Kromě toho, u nalepovacích řas každý poznal hned na první pohled, že jsou umělé.

Nevěřila jsem, že mi ještě něco pomůže, ale pak jsem narazila na tuhle fantastickou novinku – magnetické řasy!

 

Magnetické 3D řasy za 249Kč


Aplikace magnetických řas byla neuvěřitelně jednoduchá. Žádné ulepené prsty, žádné fleky od lepidla na řasách. Stačí řasy nacvaknout a je to. Hotovo za pár vteřin!

Magnetické řasy překrývají ty přírodní, působí hustým a přirozeným dojmem. Velká výhoda je, že nijak nezatěžují vlastní řasy, ty mohou pod těmi umělými volně dýchat a regenerovat se. Řasenka, lepidlo, i prodlužování řas – to vše jim škodí – ale magnetické řasy jsou ekologické a nezávadné.

Magnetické řasy jsem koupila tady kvůli výhodné ceně.

 Zpět na výpis článků