26.2.2018

Samodržící podprsenka

Plesová sezóna i letní pohoda s podprsenkou od Pilaten

Každá žena si potrpí na hezké a pohodné spodní prádlo. Klasické podprsenky jsou k dostání ve všech velikostech a barevných odstínech, ne vždy ale splní svůj účel. Plesové šaty nebo letní top občas vyzývají vyjít si „naostro“, poprsí pak ale ztrácí půvab a vybraný oděv nevynikne. Také byste potřebovali podprsenku, která zahalí ženské zbraně, dodá dekoltu na objemu, a přitom nepokazí dojem ramínky a zadním lemem se zapínáním?

Samodržící podprsenka a přirozený push-up efekt

Přesně taková je samodržící podprsenka od Pilaten! Přestože podprsenka pozbývá ramínka a obvodový pásek, bezpečně přilne k Vaší hrudi a můžete se na ni spolehnout. Součástí spodního prádla je šněrování umístěné mezi speciálně tvarovanými košíčky. Pokud jste majitelkou menšího poprsí, nemusíte se obávat, že by v podprsence zaniklo. Díky push-up efektu nabude Váš dekolt na objemu, aniž by vytvářel nepřirozený dojem.

Decentní a téměř neviditelnou podprsenku lze zakoupit v černé a béžové barvě. Plánujete-li si obléci bílý či průhledný svršek, doporučujeme zvolit béžovou variantu, která dokonale splyne s vybranou barvou blůzy. Pokud dáváte přednost tmavším kouskům, bude jasnou volbou černá podprsenka.

Běžně dostupné podprsenky po čase ztratí původní vzhled, košíčky se často deformují. U žen s větším obvodem hrudníku se navíc pásek nepříjemně zařezává, čehož si pod oblečením nelze nevšimnout. Právě v těchto „detailech“ je samodržící podprsenka od Pilaten jedinečná!

Praktická a zároveň sexy

Podprsenka je praktickým doplňkem pro mnohé příležitosti, její jednoduché zpracování umožňuje ostatním vnímat Váš unikátní styl odívání, nikoli vyčnívající ramínka a ostatní součásti. Netradiční vzhled pak zaujme nejen dámy, ale i mužské osazenstvo. Ve srovnání s klasickou podprsenkou oceníte také bezproblémovou údržbu.Zpět na výpis článků