28.2.2018

Depilační krém

Dejte vale bolestivé depilaci!

Asi to znáte, minimálně jedenkrát týdně Vás čeká otravný proces, který zbaví Vaše tělo nežádoucích chloupků. V případě, že používáte klasickou žiletku, vydrží hladká pokožka maximálně dva dny, poté začínají chloupky opět rašit. Pokud jste upřednostnili depilační vosk, nebo vytrhávací strojek, máte sice vystaráno na delší dobu, ale účinek je vykoupen bolestí a často též podrážděním citlivé kůže. Nehledě na skutečnost, že je potřeba nechat porost vyrůst do určité délky, aby mohl být odstraněn i s kořínkem. Máte už dost těchto metod a hledáte nový způsob, jak dosáhnout perfektního a dlouhotrvajícího oholení?

Depilační krém Pilaten – hladká pokožka zaručena!

Depilační krém Pilaten nabízí bezbolestné a dlouhotrvající řešení! Lze jej nanášet na nohy, podpaží i oblast bikin. Jedinou kontraindikací jsou partie zasažené ekzémem nebo jiným kožním nešvarem. Řadu žen trápí chloupky pod nosem, které zvláště vyniknou po nanesení make-upu. I tento problém vyřeší depilační krém Pilaten!

Rychle, bezbolestně a nadlouho

Aplikace je více než jednoduchá. Na pokožku nanesete vrstvu krému, tu po 7 minutách odstraníte teplou vodou. Chcete-li docílit maximálního efektu, použijte současně při oplachování žínku nebo lufu. Chloupky zmizí a kůže se navíc prokrví a nebude suchá. Umíte si představit, že byste chloupky v oblasti horního rtu odstranili pomocí holicího strojku nebo byste se pokoušeli zbavit ochlupení v intimních partiích vytrhávačem? S depilačním krémem Pilaten tohle všechno můžete!

Buďte o krok napřed a vyzkoušejte produkt, který Vám přinese dlouhotrvající pocit hebké kůže, navíc rychle a bezbolestně! Můžete zahodit tupé žiletky a ušetřit finance za odborné ošetření v kosmetických salónech. Krém od Pilaten je malý zázrak, který ve Vaší koupelně určitě najde uplatnění!

 Zpět na výpis článků