27.2.2018

Bílé zuby pomocí bělícího prášku

Teeth Whitening – přírodní cesta k bílým zubům

Už jste pro svůj sněhobílý chrup udělali maximum a stále se bráníte úsměvu s otevřenými ústy? Vyzkoušeli jste nejlepší zubní pasty, poctivě používali mezizubní kartáčky, přestali pít kávu a odstín Vašich zubů má do bíle pořád daleko? Produktů na čištění ústní dutiny je na trhu tolik, že jen těžko dokážeme vybrat ideální variantu. Navíc obsahují celou řadu chemických prvků, které sklovině a dásním škodí.

Pokud jste již zanevřeli na všechny výrobky a doporučení a pomalu se smiřujete se současným stavem chrupu, dejte mu ještě jednu šanci. Speciální prášek s příznačným názvem TEETH WHITENING. Stoprocentně přírodní výrobek s obsahem aktivního uhlí vrátí Vašim zubům zdravý vzhled a barvu! Šetrně pečuje o dásně i sklovinu a je vhodným prostředkem také pro citlivé zuby.

 

Pro děti i pro vegany

Teeth Whitening aplikujete na navlhčený kartáček a po dobu dvou minut jemně masírujete. Neděste se černého zbarvení prášku, po vypláchnutí ústní dutiny po něm nezbyde ani stopa. Budete-li chtít, můžete bělicím prostředkem zcela nahradit dosavadní používání zubní pasty. Stačí jej však nanášet dvakrát týdně a očekávaný výsledek se dostaví. Efekt lze podpořit smícháním přípravku s malým množstvím kokosového oleje, který neutrální chuti prášku dodá příjemné aroma.

 

 

Třešničkou na dortu je velmi příznivá cena a až čtvrtletní výdrž jednoho balení. Sympatickým sdělením je také fakt, že produkt není testován na zvířatech a díky absenci živočišných látek jej ocení i vegani. Bezpečné použití vykazuje rovněž u dětské populace, kdy se nemusíte obávat případného polknutí prášku.

Teeth Whitening se v oblasti zubní kosmetiky udržuje na předních příčkách a kromě bělicího účinku zvýší i Vaše sebevědomí, s nímž stav chrupu zajisté souvisí! Vyzkoušejte černý prášek s bílým efektem!

 Zpět na výpis článků